Whatsapp Resimleri Telefondan Nasıl Silinir?

 Whatsapp Resimleri Telefondan Nasıl Silinir?
Okunuyor Whatsapp Resimleri Telefondan Nasıl Silinir?

Artık yeni özellik ile WhatsApp’ın telefonunuzdaki depolama alanını nasıl kullandığını daha kolay görebilecek ve yönetebileceksiniz. Kullanıcılardan gelen geliştirme talepleri üzerine Ağustostan bu yana hazırlığı yapıldığı bilinen ve takip edilen yeni fonksiyon, WABetaInfo tarafından uygulamanın yükleme evraklarında keşfedildi.

WhatsApp’ın şu anki mevcut sürümüne göre bilgi ve depolama seçeneklerine gittiğinizde uygulamanın telefonunuzda ne kadar yer kullandığını görebiliyorsunuz. Alanı kullanan sohbetleri de görebiliyorsunuz, fakat her sohbet için indirilen tüm evrakları silme seçeneği bulunuyor. Yeni menü ise kaydettiğiniz en büyük evrakları otomatik olarak vurgulayacak ve mümkün olduğunca az doküman silerek boş alan açmanıza yardımcı olacak. Öbürleri üzerinden iletilen evrakları silmeye yönelik bir seçenek de sunulacak, böylelikle elinizde yalnızca arkadaşlarınızın ve ailenizin çektiği fotoğraflar ve sizin için önemli görseller kalacak. Paylaşılan dokümanları yaşa ve boyuta nazaran sıralamanız da mümkün olacak.

Siteye nazaran yeni denetim paneli, beta testi için kullanıma sunulmaya başlandı. Bunun ne anlama geldiğini merak ediyorsanız,  fonksiyonun yakında herkese ulaşacak olması. Yeni medya idare araçlarını ivedilikle denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın beta programına katılmanız gerekiyor. Fonksiyonun beta kullanıcılarına kademeli olarak sunulduğunu ve her beta kullanıcısının yeni fonksiyonu ivedilikle görmeyebileceğini söyleyelim.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle