The Rock Trading Hakkında Bilinmeyenler

 The Rock Trading Hakkında Bilinmeyenler
Okunuyor The Rock Trading Hakkında Bilinmeyenler

2007 yılından beri kripto para birimleri borsası sektöründe hizmet veren The Rock Trading’e üye olmak için https://www.therocktrading.com adresini kullanmanız ve ardından üye ol anlamına gelen “sign up” butonuna tıklamanız gerekmekte.

Ardından kullanıcı adı, email adresi ve şifre bilgilerinizi girdikten sonra hesabınız açılmış oluyor. Bu site üzerinden bitcoin, Ether vs gibi kripto para birimleri arasında alış veriş yapma şansınız olduğu gibi aynı zamanda banka transferi yolu ile de alım ve satım gerçekleştirebiliyorsunuz. Yalnız sitenin banka transferi seçeneği sadece SEPA ülkelerinde geçerli ve bu ülkeler arasında Türkiye malesef bulunmamakta. Hangi ülkelerin olduğunu haritadan görebilirsiniz.

Sitenin çoğu sitede olmayan en büyük özelliklerinden biri de bu al/sat işlemlerini sadece kripto para birimleri arasında yapmak zorunda olmayışınız. Yani yatırdığınız Dolar ve Euro para birimlerini kullanarak kripto para birimleri satın alabilir ve eğer doğru zamanda doğru hamleleri yaparsanız kâr elde edebilirsiniz.

Eğer bu bahsettiğimiz ülkelerden birinde yaşıyor iseniz ve bitcoin vb kripto para birimlerini güven içinde almak istiyorsanız, bu site sizin için kullanabileceğiniz alternatiflerinizden bir tanesi olabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle