Telefonunuz Sizin için Ne kadar Önemli ?

 Telefonunuz Sizin için Ne kadar Önemli ?
Okunuyor Telefonunuz Sizin için Ne kadar Önemli ?

Bir pazarlama ajansı olan SimpleTexting tarafından yapılan yeni bir ankete nazaran, akıllı telefon sahiplerinin %40’ı, telefonlarından vazgeçmek yerine köpeklerinden bir ay boyunca vazgeçmeyi tercih ediyorlar. Dahası, %42’si de aygıtlarını bırakmak yerine eşlerinden yahut sevgililerinden bir ay ayrılmayı tercih edeceklerini söyledi.

Anket, ABD genelinde 1.000 akıllı telefon sahibini ile düzenlendi ve telefonlarının yerine nelerden vazgeçebileceklerini sorguladı.

İçeceklerse, çok daha kolay bir karşılık üzere gözüküyor. Iştirakçilerin %72’si bir ay boyunca alkolü bırakmayı tercih edeceklerini, %64’ü ise kahveyi bırakmayı tercih edeceklerini söyledi. Cinsel münasebet ise gücünü koruyor üzere gözüküyor. Iştirakçilerin %53’ü cinsel münasebet yerine telefonu bir ay boyunca bırakacağını söyledi.

Ayrıyeten anket, iştirakçilerin telefonlarını korumak için büsbütün bırakabilecekleri zevkleri ve alışkanlıkları da sordu. Karşılık verenlerin %57’si Amazon üzerinde alışveriş yapmaktan vazgeçebileceklerini söylerken, yalnızca %39’u tatillerden vazgeçeceklerini söyledi.

Ankette kediler hakkında bir soru bulunmuyordu lakin bunun sebebi, kedilerin mama kapları dolu olduğu sürece insanlarının bir ay boyunca ortada dolaşmamasını beğenilen karşılayabilecek olmaları olabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle