Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 30 Eylül

 Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 30 Eylül
Okunuyor Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 30 Eylül

Bu hafta da en güzel 20 TL altı oyunlar listesiyle sizinleyiz. Her hafta hazırladığımız üzere bu hafta da Steam üzerinde yapılan indirimlerle birlikte dikkat çeken oyunları bu listede bir ortaya getirdik. Yeni oyun arayışında olan oyuncular için yararlı olacağını düşündüğümüz liste, birbirinden farklı tıpta oyunları içeriyor. Kütüphanesindeki oyun sayısını artırmak isteyen oyuncular, Steam tarafından yapılan 20 TL altı oyunlar kampanyasını merakla bekliyor.

Bu hafta uygun fiyatlı oyun listesinde yer alan oyunlar incelendiğinde indirimlerin yüzde 20 ile yüzde 90 ortasında olduğu görülüyor. Listeye dahil olan oyunlar hakkında temel bilgiler de başlıkları altında yer alıyor. Böylece oyunların ne kadar indirim aldığını inceleyebilirsiniz. Ayrıyeten oyunların ne kadar mühlet indirimde olacağına dair bilgi de başlık altında belirtilmiş durumda.

En âlâ 20 TL altı oyunlar

Listeye baktığımızda oyunların aksiyon, macera, RP, simülasyon ve strateji tipinde olduğu görülüyor. Günümüz oyun fiyatları düşünüldüğünde listede yer alan oyunların epeyce uygun fiyatlı olduğunu belirtmek mümkün. Bu nedenle yeni oyun satın almak isteyen oyuncuların tercihi bu oyunlardan yana olabilir. Dilerseniz oyunların mağaza sayfalarına da başlık altından ulaşabilirsiniz. Artık listemize başlayalım.

Dying Light

En âlâ 20 TL altı oyunlar listesine Dying Light ile başlıyoruz. Olağan fiyatı 59,99 TL olan oyun, yüzde 66 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 20,39 TL olan oyun, 5 Ekim tarihine kadar bu indirimle oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde oyuncular tarafından yapılan incelemelerde “çok olumlu” yorumlara sahip.

Oyun, zombilerin istila ettiği bir açık dünyayı husus ediniyor. Birinci şahıs gözünden hayatta kalmanın amaçlandığı oyunda bir virüs salgını sonrasında sıra dışı hal alan dünyada hayatta kalma gayreti veriliyor. Oyun sunduğu keşif imkanıyla oyuncuları etkilemiş durumda.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle