Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 27 Ekim

 Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 27 Ekim
Okunuyor Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 27 Ekim

Bu hafta da Steam için en güzel 20 TL altı oyunlar listesini sizin için hazırladık. Bu haftaki listede de dikkat çeken oyunlar bulunuyor. Haftalık indirimlerine devam eden Steam, kimi vakit oyuncular tarafından çokça beğenilmiş oyunları da indirim listesine dahil etmeyi unutmuyor. Bu indirimler sayesinde de uygun fiyata oyun almak isteyen oyuncular büyük avantaj sağlıyor. Listede de birbirinden farklı çeşitte oyunlar kendisini gösteriyor. Listede daha evvelki listelerimizde yer verdiğimiz oyunlar da olabiliyor. Zira birçok oyuncunun o oyunu oynamamış olabileceğini de düşündük.

Bu hafta listemizde yer alan oyunları incelediğimizde indirimlerin yüzde 15 ile yüzde 75 oranında değiştiğini görüyoruz. Listede yer alan uygun fiyatlı oyun 4,20 TL olurken, en yüksek fiyatlı oyun 23 TL oldu. 3 TL’lik fark bulunsa da bu oyunu listeye dahil ettik. Bununla birlikte indirimlerle ilgili ayrıntılar, oyun başlıkları altında bulunuyor. Her oyunun ne vakte kadar indirimde olacağına dair bilgi de ilgili oyunun açıklamasında belirtilmiş durumda.

En düzgün 20 TL altı oyunlar listesi

Steam tarafından uygulanan indirim sonrasında dikkat çeken oyunları eklediğimiz listede aksiyon, macera, simülasyon, strateji ve yarış tipi kendisini gösteriyor. Günümüzdeki oyun fiyatlarının yüksek olduğu düşünülürse listede yer alan oyunların, oyuncular için güzel bir seçenek olabileceği görülüyor. Artık listeye başlayalım.

ScourgeBringer

En düzgün 20 TL altı oyunlar listesine bir aksiyon ve macera oyunuyla başlıyoruz. Olağan satış fiyatı 27 TL olan ScourgeBringer, yüzde 15 indirim aldı. Aldığı indirim sonrasında 22,95 TL olan oyun, 28 Ekim tarihine kadar bu fiyattan oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde oyuncular tarafından yapılan son ve bütün incelemelerde “çok olumlu” yorumlar aldı.

Sıra tabanlı savaş şekli olarak kendisini gösteren oyun, bol aksiyonlu senaryosuyla dikkat çekiyor. Karşılaşılan her basamak sonrasında yeni yetenekler elde edecek ve kullanacaksınız. Oyunda geçmişten gelece bir köprü kurularak öykü inşa edilmiş durumda.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle