Shape Shift İle Kripto Para Nasıl Alınır?

 Shape Shift İle Kripto Para Nasıl Alınır?
Okunuyor Shape Shift İle Kripto Para Nasıl Alınır?

https://shapeshift.io adresini kullanarak ulaşabileceğiniz İsviçre’de kurulmuş bu site aslında kripto para birimleri Dünyasına yeni adım atmış kişiler için pek önerebileceğimiz bir site değil. Bunun sebebi ise herhangi bir banka kartı yada kredi kartı gibi yöntemler ile ödeme yapamıyor oluşunuz.

Bu site sayesinde sadece kripto para birimleri arasında işlem yapabiliyorsunuz. Yani elinizde bir miktar Bitcoin var ve bunu kullanarak başka bir kripto para birimi satın almak istiyorsanız, Shape Shift tam olarak sizin için kurulmuş durumda. Zaten sitenin isminin Türkçe karşılığı şekil değiştir anlamına geldiğini de düşünürsek kuruluş amacını da anlamış oluruz.

Site sizden herhangi bir hesap açılımı yapmanızı istemiyor, yani üye olmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey direkt olarak anasayfada bulunan alışveriş ekranını kullanarak, sahip olduğunuz dijital para birimini ve karşılığında istediğiniz para birimini seçmeniz ve ardından miktarı yazmanız. Bazı durumlarda çok kısa sürede transfer gerçekleştirken en fazla bir kaç saat içerisinde istediğiniz değiş tokuş yapılmış oluyor.

Eğer kripto kurlar hakkında tecrübe sahibiyseniz ve elinizde bulunan dijital para birimlerini başka dijital birimlere çevirmek istiyorsanız, rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir site ShapeShift.io.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle