PUBG Mobile’da Seviye Atlama Taktikleri Neler ??

 PUBG Mobile’da Seviye Atlama Taktikleri Neler ??
Okunuyor PUBG Mobile’da Seviye Atlama Taktikleri Neler ??

PUBG Mobile tanıştığı günden bugüne kadar  aksiyon oyunları sever kullanıcılar telefonlarına bu oyunu yükledi ve soluksuz bir şekilde oynuyor.  Kısa bir süre içerisinde oyun severlerin desteğini yanına alarak dünya oyun listelerinin en başında kendine yer buldu ve  en tanınan oyunlar sıralamalarında en başta kendine yer buldu.

Yaptığı her yeni güncelleme oyun severler tarafından merakla beklenen ve son dönemlerinde ise hilecilerle uğraşan PUBG Mobile’da seviye atlamanın taktikleri neler ? Bu yazıda bunları okuyacaksınız.

Pratik taktik kullanarak PUBG Mobile’da seviye ilerlemek artık daha kolay ..

Eğer yeni bir kullanıcı iseniz ve oyun hakkında kısıtlı bilginiz var ise burada yazılanlar tam size göre ..

Bu oyunda bir sonraki seviyeye geçmek elde ettiğiniz en önemli önceliklerinizden birisi olacak. Kısa sürede pratik birkaç taktik bilgisi kullanarak oyunda ilerlemek artık daha kolay.

Bakalım bu oyunda erişilebileceğiniz en üst puanlama nedir ?  PUBG Mobile’da ulaşabileceğiniz en yüksek seviye puanı 100’dür ve bu düzeydeki kullanıcıların birden fazla oyuna erken girerken ve hızlıca yükselen oyunculardır.

Peki endişenlenmeli miyiz ? Hayır, sadece yazıyı okumaya devam edelim ..

PUBG Mobile’da düzey ne demektir ?

Düzey ifadesi, PUBG Mobile’daki her dönem temel istatistiklerinizden sonucudur. Düzeyiniz oyunda kaldığınız sürece sürekli artacaktır. Yetenek ölçüsü olarak düzeyinizi değerlendirmeyin ve oyundaki performansınızdan büyük ölçüde etkilenen sıralamanızla karıştırılmayın.Düzey oyunda ne kadar vakit geçirdiğinizi gösteren bir değerlemedir.

Peki temel düzeyi nasıl yükseltebiliriz ?

PUBG Mobile’daki Oyuna vakit harcayın ve eğlenmeye çalışın. Oyuna ne kadar vakit harcarsanız karşılığında düzey olarak alabiliyorsunuz. Bolca XP toplamaya özen gösterin, oyundaki bütün temel modlar size XP kazandıracaktır. Günlük görev ve oyun beklentilerini yerine getirip en yüksek sayıda rakibiniz oyundan ekarte etmeniz size daha fazla XP getirecektir.

Haydi oyun zamanı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle