Netflix’in Yeni Sineması 9 Defa Leyla’nın Birinci Fragmanı Yayınlan

 Netflix’in Yeni Sineması 9 Defa Leyla’nın Birinci Fragmanı Yayınlan
Okunuyor Netflix’in Yeni Sineması 9 Defa Leyla’nın Birinci Fragmanı Yayınlan

Salgın nedeniyle kapanan ve daha sonra açılsa da eski günlerine dönemeyen sinema salonları için pek çok sinemanın vizyon tarihi ertelendi. Kimi sinemalar ise dijital platformlar ile anlaşılarak izleyiciye ulaştırılacak. Şahane takımı ile dikkat çeken 9 Defa Leyla sineması de bunlardan birisi oldu.

Fantastik güldürü cinsindeki sinema, Demet Akbağ‘ın canlandırdığı Leyla ile Haluk Bilginer‘in hayat verdiği Adem karakteri ortasındaki tükenen bir evliliği bahis alacak. Bu evlilikle ortalığı karıştıran karakter ise Elçin Sangu‘nun Nergis karakteri olacak.

Netflix 9 Kez Leyla fragmanı:

4 Aralık 2020’de Netflix izleyicilerine sunulacak sinemanın direktörü ise Ezel Akay. Neredesin Firuze?, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü üzere kültleşmiş sinemaların de direktörü olan Akay, 9 Defa Leyla ile birinci büyük çaplı dijital projesini yönetmiş oldu.

9 Sefer Leyla sineması hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşmak için buradaki makalemize göz atabilir, Netflix’in Ekim ayında açıkladığı yeni Türk dizi ve sinemalarına de buradan göz atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle