İtBit Yoluyla Kripto Para Satın Alabilirmiyim?

 İtBit Yoluyla Kripto Para Satın Alabilirmiyim?
Okunuyor İtBit Yoluyla Kripto Para Satın Alabilirmiyim?

https://www.itbit.com/ adresinden ulaşılabilen ve merkezi New York / Amerika’da bulunan bu site sayesinde kripto para birimleri satın alabilir ve bu para birimleri ile Dolar arasında alım ve satım gerçekleştirerek kazanç elde etmeye çalışabilirsiniz.

               Bunun için tek yapmanız gereken ekranın sağ üst köşesinde görebileceğiniz “open trading account” linkine tıklamak ve üyelik formunun açılmasını sağlamak. Ardından sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmekte. İstenilen bilgiler ise sadece kullanıcı adı, email ve şifre ile sınırlandırılmış. Sonrasında ise yapmanız gereken email adresinize gönderilen aktivasyon emailine tıklamanız ve hesabınızın kullanım için email onaylı bir hale gelmesini sağlamanız. Üyelik bölümü malesef bununla bitmiyor. Sizden Amerikan vatandaşı olup olmadığınız ve nerede yaşadığınız, açık adresiniz gibi bilgiler isteniyor.

               Siteyi kullanabilmek için Amerikan vatandaşı olmanız yada kullanmak istediğiniz dönem içerisinde Amerika’da yaşıyor olmanız gerekmekte. Bunun sebebi ise ödemelerin sadece Amerikan banka transfleri ile sağlanması. Ayrıca tam olarak alım ve satım işlemlerinize başlamadan evvel sizden kimlik ve adres bilgilerinizi gösteren birer evrak istiyorlar. Onay süreci yaklaşık 5 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle