Iphone 12’nin Yeni Özellikleri Nelerdir?

 Iphone 12’nin Yeni Özellikleri Nelerdir?
Okunuyor Iphone 12’nin Yeni Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılar ve kamuoyu tarafından iPhone serisini 2020’nin ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Bugüne kadarki konuşulan haberlere göre, Apple’ın yeni telefonlarının isimlerinin iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olacağına inanıyorduk.Fakat konuşulan bu isim iddiaları yanlış olabilir.

Twitter kullanıcısı DuanRui‘nin paylaştığı fotoğraflarda en küçük iPhone 12 modelinin iPhone 12 küçük ismiyle gelebileceğini gösteriyor. Fotoğrafta yeni iPhone’ların silikon kılıflarının etiketleri görünüyor. Bu etiketlere nazaran 6,1 inç modeller iPhone 12 ve iPhone 12 Pro olacak ve tıpkı kılıf dizaynını kullanacak. 6,7 inç model ise iPhone 12 Pro Max ismiyle gelecek.

iPhone 12 küçük
iPhone 12 / 12 Pro
iPhone 12 Pro Max

Silicone Case Stickers pic.twitter.com/bWaFiWG9Ht

— DuanRui (@duanrui1205) September 25, 2020

Fotoğrafı paylaşan kullanıcı, daha evvel yeni iPad Air’in kılavuzundan bir fotoğraf paylaşmış ve buradan Touch ID’nin güç düğmesine ekleneceğine dair referansları göstermişti. iPad Air ile ilgili sızıntılarında isabet kaydeden kullanıcının yeni iPhone sızıntısı da gerçek olabilir. Apple, iPad’in ve Mac’in küçük sürümlerine yabancı olmadığından, bu sözcüğün birinci sefer iPhone’da kullanılması çok şaşırtan olmayacaktır. Dahası Apple, iPhnoe 12 küçük ile 2017’deki iPhone X’ten bu yana en küçük iPhone’u üretmiş olacak; bu yüzden küçük ismi gerçek olabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle