Facebook Hesabınızı Instagram ve Messenger’a Nasıl Bağlayabilirsiniz ?

 Facebook Hesabınızı Instagram ve Messenger’a Nasıl Bağlayabilirsiniz ?
Okunuyor Facebook Hesabınızı Instagram ve Messenger’a Nasıl Bağlayabilirsiniz ?

Facebook, Accounts Center özelliği ile farklı hesapları birbirine bağlamayı kolaylaştıran yeni bir özellik geliştirdi. Bu özelliklere Facebook, Messenger ve Instagram uygulamalarının ayarlar menüsünden ulaşılabiliyor.

Accounts Center’de bu farklı platformlardaki hesaplarınızı birbirine kolay kolay bağlamakla kalmıyor, iki ağda birebir anda gönderi oluşturmak üzere süreçleri daha kolay yapabiliyorsunuz. Eğer isterseniz profil fotoğrafınızı ve isminizi farklı hesaplarda birebir anda güncelleyebiliyorsunuz. Bu son işlevin isteğe bağlı olduğunu belirtelim, yani farklı hesaplarda farklı isimler kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Hesapları bağladığınızda örneğin Instagram hesabınıza Facebook bilgilerinizle oturum açmak ta kolaylaşıyor. Accounts Center’ın kendisi dahil, içerisindeki işlevlerin birçoklarının isteğe bağlı olduğunu söyleyelim. Yani farklı Facebook platformlarındaki hesaplarınızı birbirine bağlamak zorunda değilsiniz. Facebook, işlevin veri işlenme konusunda bir değişiklik getirmediğini söylüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle