Dev Şirket Circle! Nasıl Bitcoin Üyeliği Açabiliriz?

 Dev Şirket Circle! Nasıl Bitcoin Üyeliği Açabiliriz?
Okunuyor Dev Şirket Circle! Nasıl Bitcoin Üyeliği Açabiliriz?

Merkezi Boston / USA’da bulunan Circle’a https://www.circle.com/signup adresinden ulaşabilir ve üyelik hesabınızı açabilirsiniz.

Bu sayede kredi kartınızı kullanarak bitcoin alımı gerçekleştirebilir ve dilediğiniz yere ödemelerinizi yapabilirsiniz. Rakiplerine nazaran daha fazla platformda hizmet veren Circle sayesinde bitcoin almak için sadece web adreslerine yani bir bilgisayar kullanımına ihtiyaç duyulmamakta. Dilerseniz Google Play’da bulunan programları sayesinde Android tabanlı cep telefonunuza indirebileceğiniz aplikasyonları ile dilerseniz  de Apple Store sayesinde Iphone markalı cep telefonunuz ile bitcoin alımı, satımı ve transferleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Siteye üye olmak için ya bahsettiğimiz cep telefonu aplikasyonlarından birini indirmeli ya da websitelerinin hemen üst sütununda bulunan Sign Up on the Web butonunu kullanarak üyelik formuna ulaşmanız gerekmekte.  Ardından isim, soyisim, email adresi ve en az 6 karakter olmak koşulu ile şifrenizi girmeniz isteniyor. Sonrasında email adresinize gelen aktivasyon mailine tıklamanız ve bir sonraki güvenlik aşamasına geçmelisiniz. Bu aşamada sizden cep telefonu numaranızı girmenizi ve telefonunuza mesaj yolu ile gönderilen kodu girerek onaylamanız isteniyor. Bu aşama geçmeniz gereken son güvenlik aşaması oluyor ve artık bitcoin alımı ve satımı gerçekleştirebilir hale geliyorsunuz. Ödemelerinizi banka kartı yada banka havalesi yöntemlerinden birini kullanarak yapabilirsiniz. En önemlisi ise bu işlemlerin karşılığından sizden hiç bir ücret istenmiyor.

               Hesabınızı açtığınızda aynı zamanda bir bitcoin cüzdanı sahibi de olduğunuz için, dilediğiniz yerden bitcoin ödemesi alabilir veya yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle