Çocuklar artık Eğlenirken Öğrenecek

 Çocuklar artık Eğlenirken Öğrenecek
Okunuyor Çocuklar artık Eğlenirken Öğrenecek

Yeni özelliklerle güncellenen Da Vinci Kids uygulaması, dünya çapında merak uyandırıcı içerikleriyle çocukların dünya, bilim, teknoloji ve yaşadığımız etraf ile ilgili daha fazla keşfetmelerini ve farkına bile varmadan öğrenmelerini sağlıyor.

Da Vinci Kids, tıpkı vakitte çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayıcı ve hatta daha da geliştirici bir eğitim uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uygulama, çocukların gündelik sorularını yanıtlayarak, onların doğal meraklarını ve ömür uzunluğu öğrenme tutkusunu harekete geçiriyor. Yeni Da Vinci Kids çocuklara daha inançlı, daha süratli, daha akıllı ve daha eğlenceli olan bir eğitim tecrübesi yaşatırken, ebeveynlere de rahat ve inançlı bir denetim alanı sunuyor.

Çocuklar için kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş inançlı taşınabilir aygıt tecrübesi

Da Vinci Kids, çocuk eğitim uzmanları ve eğitim teknolojistleriyle çalışarak çocuklar için uygun olacak görüntü ve oyunlardan oluşan dopdolu bir içerik platformuna sahip.

Çocukların en sevdiği oyun ve görüntülere inançlı, süratli ve kolay erişim sağladığı uygulama, yeni avatar seçenekleriyle şahsileştirilmiş çocuk profillerine ve her çocuk için özel olarak tasarlanmış 6-12 yaş ortasına özel öğrenme tecrübeleri sunuyor.

Mevzu Çeşitliliği

Da Vinci Kids, “Keşfet” kısmında matematik, bilim, biyoloji ve tıpkı vakitte tüm öğrenme methotlarını barındıran sanat, tarih ve kültür üzere her ilgi alanına uygun mevzu çeşitliliği sunarken, ekran dışı aktiflikleri teşvik eden ilgi cazibeli ve yaratıcı görüntüler da barındırıyor. İzle ve yap programları üzerinden çocuklar ekranda fazla vakit geçirmeden meskende yapabilecekleri etkinlikler ile öğrenirken eğleniyor. Ayrıyeten, çocuklar kendi karakterlerini yaratarak tecrübesi kendilerine özel bir hale getirebiliyor.

Görüntü İçerikler

Vazifemiz İnsan Bedeni, Büyüyünce Ne Olsam?, Bil Bakalım, Snapshots, Atomatik Çılgınlık ve Bilimi Geliştirmek üzere ödüllü premium programlar yeni içeriklerden kimileri.

Eğitici Oyunlar

Da Vinci Kids “Oyun” kısmında; sorun çözme, kodlama, yaratıcılık, matematik, teknoloji, bilim ve dikkat geliştirme üzere temalar etrafında düzenlenmiş birçok eğitici oyuna sahip.

Eğlenceli ve kolay arayüz

Da Vinci Kids, renkli ve gezinmesi kolay bir arayüze sahip. Çocuklar içeriklere kategorisine nazaran kolaylıkla göz atabiliyor ve istediği içeriğine süratlice ve kolay kolay ulaşabiliyor.

Ailelere yardımcı olan bir uygulama

Uygulama, her çocuğun daima keşifler yapması, bilgiyi takip etmesi ve merakını canlı tutmayı destekliyor. Ebeveynler, çocukların ilgi duyduğu alanlarda özgürce öğrenmesini ve eğlenmesini sağlarken, kendilerine de rahat ve inançlı bir denetim alanı yaratıyorlar.

Azoomee’nin Kurucu Ortağı ve Da Vinci’nin COO’su Estelle Lloyd, “Da Vinci Kids uygulamasının yeni içeriklerini, dizaynını ve kullanıcı arayüzünü tüm dünyaya tanıtmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz,” dedi. “Bu heyecan verici yeni değişiklikler, çocukların izleyecekleri şahane görüntüler ve oynayacakları yaratıcı oyunlar bulma konusunda daha da uygun bir tecrübe yaşamalarını sağlıyor. Çocukların istediğini bildiğimiz şeyleri temel alarak kimi büyük teknik güncellemeler yaptık ve bunu dünya çapında sevilen ödüllü bir tecrübenin üzerine inşa ettik.”

Da Vinci Kids, ailelerin çocuklarına uygun ve kaliteli bir eğlenceli öğrenme için tercih ettikleri Da Vinci TV’nin taşınabilir uzantısı olma özelliğini taşıyor. Çocukların yaşlarına nazaran 6 farklı profile kadar oluşturulabiliyor ve bir hesaba 6 farklı aygıttan erişilebiliyor. Da Vinci Kids, akıllı telefon ve tabletlerden App Store ve Google Play’den fiyatsız indirilerek, aylık 19,99 TL abonelikler ile kullanılabiliyor.

Daha fazla bilgi için: Da Vinci Kids

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle